TIDIGARE ÅRS KALENDRAR

JANUARI

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1- Nyårsdagen

 

 

JOBBA 07:00-21:00

2

 

 

JOBBA 16:00-21:30

3

 

 

JOBBA 07:00-16:00

4

 

 

 

5

 

 

 

6- Trettondedagen

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

AQUA SEER'S

STAR KULL FÖDS

10

 

 

 

11

 

 

JOBBA 14:00-21:00

12

 

 

JOBBA 14:00-21:00

13

 

 

JOBBA 07:00-16:00

14

 

AQUA SEER'S

Samträning

15

 

 

JOBBA 07:00-21:00

16

 

 

 

17

 

 

JOBBA 14:00-21:00

18

 

 

JOBBA 07:00-16:00

19

 

 

 

20

 

 

JOBBA 14:00-21:00

21

 

 

 

22

 

 

JOBBA 07:00-21:00

23

 

 

 

24

 

 

 

25

 

 

JOBBA 07:00-16:00

26

 

 

JOBBA 07:00-13:00

27

 

 

JOBBA 07:00-16:00

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31

18:30 Christin

ValpTitt

 

JOBBA 07:00-14:00

1

2

3

4

5

FEBRUARI

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

30

 

 

 

31

 

 

 

1

 

 

JOBBA 07:00-14:00

2

11:00 Marianne

Valptitt

JOBBA 16:00-21:30

3

 

 

JOBBA 07:00-16:00

4

AS Samträning

 

Lena Skog Valptitt

5

 

B-Provs KURS

 

6

 

 

 

7

Årsmöte SSRK

 

JOBBA 07:00-16:00

8

 

 

JOBBA 07:00-16:00

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

C-Prov Danmark

12

 

AQUA SEER'S

Samträning

13

11:00 Marianne

Valptitt

JOBBA 16:00-21:30

14

 

 

JOBBA 07:00-16:00

15

 

 

 

16

 

 

 

17

 

 

JOBBA 16:00-21:30

18

MIRIAM KURS

 

TO WIN-Kullen 2ÅR

19

 

 

JOBBA 07:00-21:00

20

 

 

JOBBA 07:00-16:00

21

 

 

JOBBA 16:00-21:30

22

 

 

JOBBA 14:00-21:00

23

 

 

JOBBA 14:00-21:00

24

 

 

JOBBA 07:00-16:00

25

 

 

B-Provs KURS

26

 

 

27

 

 

 

28

 

 

JOBBA 14:00-21:00

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

MARS

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

27

 

 

28

1

 

 

JOBBA 07:00-16:00

2

 

 

3

 

 

JOBBA 14:00- 21:00

4

 

 

JOBBA 07:00-16:00

5

9:00-11:30

AS Samträning

JOBBA 13:00-21:00

6

AQUA SEER'S

STAR KULL

8 VECKOR

7

 

 

 

8

 

 

JOBBA 13:00-21:30

9

 

 

JOBBA 07:00-16:00

10

 

 

 

11

 

 

B-Provs KURS

12

 

 

 

13

 

 

JOBBA 14:00- 21:00

14

 

 

JOBBA 07:00-16:00

15

 

 

JOBBA 07:00-16:00

16

 

 

 

17

 

 

 

18

JAKTKURS

KATI SANDBERG

19

JAKTKURS

KATI SANDBERG

 

20

 

 

JOBBA 07:00-16:00

21

 

 

22

 

FIRST-Kullen 3 ÅR

JOBBA 14:00- 21:00

23

 

 

JOBBA 16:00- 21:30

24

 

 

JOBBA 07:00-16:00

25

KURS EDDIE N

 

HUNTING-Kull 1ÅR

26

 

AQUA SEER'S

Samträning

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

JOBBA 14:00- 21:00

30

 

 

JOBBA 07:00-16:00

31

 

 

 

1

 

 

2

 

 

 

APRIL

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1

 

 

SSRK Kurs

2

 

 

SSRK Kurs

3

JRK App.Prov

 

JOBBA 07:00-14:00

4

 

 

JOBBA 07:00-16:00

5

 

AQUA SEER'S

Samträning

6

 

 

JOBBA 14:00-21:00

7

LYDNADSKURS

Lillemor E

JOBBA 07:00-16:00

8

LYDNADSKURS

Lillemor E

 

9

LYDNADSKURS

Lillemor E

 

10

 

JRK App.Prov

 

11

SSRK Samträning

 

JOBBA 07:00-14:00

12

 

 

JOBBA 07:00-16:00

13

 

 

 

14- Långfredagen

 

 

JOBBA 14:00-21:00

15- Påskafton

 

 

WT Susegården

16- Påskdagen

 

 

JOBBA 13:00-21:00

17- Annandag Påsk

 

KURS EDDIE N

 

18

 

AQUA SEER'S

Samträning

19

 

 

JOBBA 13:00-21:30

20

 

 

JOBBA 07:00-16:00

21

 

JRK App.Prov

 

22

 

 

Mocktrail KURS

23

JRK WT Öppen

 

B-Provs KURS

24

 

 

JOBBA 14:00-21:00

25

 

 

JOBBA 07:00-16:00

26

 

 

JOBBA 07:00-16:00

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

C-Prov N.Själland

30

 

 

JOBBA 07:00-16:00

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

1

 

 

JOBBA 07:00-16:00

2

 

AQUA SEER'S

Samträning

3

 

 

JOBBA 14:00-21:00

4

 

 

JOBBA 16:00-21:30

5

LONDON

 

 

6

LONDON

 

B-Prov HALMSTAD

7

LONDON

 

B-Prov HALMSTAD

8

 

 

 

9

SSRK Samträning

 

 

10

 

 

JOBBA 14:00-21:00

11

 

 

JOBBA 07:00-16:0

12

 

 

 

13

KURS EDDIE N

 

B-Prov N.Själland

14

TURKIET

 

JOBBA 07:00-16:00

15

TURKIET

 

JOBBA 07:00-14:00

16

TURKIET

 

 

17

TURKIET

 

 

18

TURKIET

 

JOBBA 14:00-21:00

19

TURKIET

 

JOBBA 07:00-16:00

20

TURKIET

 

21

TURKIET

 

22

TURKIET

 

 

23

 

 

JOBBA 07:00-14:00

24

 

 

JOBBA 07:00-16:00

25- Kristi himmelsfärd

 

 

 

26

 

 

JOBBA 14:00-21:00

27

 

 

 

28

 

 

JOBBA 13:00-21:00

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

JOBBA 13:00-21:30

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

JUNI

MAJ

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1

 

 

JOBBA 07:00-16:00

2

 

 

 

3- Pingstafton

 

INTROKURS

STAR-Kullen

4- Pingstdagen

 

INTROKURS

STAR-Kullen

5

 

 

JOBBA 14:00-21:00

6- Nationaldagen

 

 

JOBBA 07:00-16:00

7

 

 

JOBBA 07:00-16:00

8

 

 

 

9

 

 

 

10

UH Derby

 

WT Själland DK

11

DM Lag

WT Själland DK

JOBBA 07:00-16:00

12

 

 

JOBBA 07:00-16:00

13

 

 

 

14

 

 

JOBBA 14:00-21:00

15

 

 

JOBBA 16:00-21:30

16

 

 

 

17

 

Tina Hansson

Lydnadsdag

18

 

MH

Hunting-Kullen

19

 

 

 

20

 

 

 

21

 

 

JOBBA 14:00-21:00

22

 

 

JOBBA 07:00-16:00

23- Midsommarafton

 

 

 

24- Midsommardagen

 

 

 

25 SEMESTER

 

 

JOBBA 07:00-16:00

26 SEMESTER

 

 

JOBBA 07:00-14:00

27 SEMESTER

 

 

28 SEMESTER

 

 

 

29 SEMESTER

 

 

JOBBA 14:00-21:00

30 SEMESTER

 

 

JOBBA 07:00-16:00

1

 

 

 

2

 

 

 

JANUARI

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1- Nyårsdagen

 

 

JOBBA 21:00-07:00

2

 

 

JOBBA 21:00-07:00

3

 

 

JOBBA 21:00-07:00

4

 

 

 

5

 

 

 

6- Trettondedagen

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

JOBBA 21:00-07:00

13

 

 

JOBBA 21:00-07:00

14

 

 

JOBBA 21:00-07:00

15

 

 

 

16

 

 

 

17

 

 

 

18

 

 

 

19

 

 

 

20

 

 

 

21

 

 

 

22

 

 

JOBBA 21:00-07:00

23

 

 

JOBBA 21:00-07:00

24

 

 

JOBBA 21:00-07:00

25

 

 

JOBBA 21:00-07:00

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

10:00 Aqua Seer's

Samträning

FEBRUARI

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

1

 

 

 

2

 

 

JOBBA 21:00-07:00

3

 

 

JOBBA 21:00-07:00

4

 

 

JOBBA 21:00-07:00

5

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

JOBBA 21:00-07:00

13

 

 

JOBBA 21:00-07:00

14

 

 

JOBBA 21:00-07:00

15

 

 

 

16

 

Årsmöte SSRK

 

17

 

 

 

18

 

TO WIN-Kullen 1ÅR

 

19

 

 

 

20

 

9:00 Jakt Träning

Miriam A

21

 

 

 

22

 

 

 

23

 

 

JOBBA 21:00-07:00

24

14:00 Röntgen

TO WIN-Kullen

JOBBA 21:00-07:00

25

 

 

JOBBA 21:00-07:00

26

 

 

 

27

RALLY LYDNAD

Smålandstenar

 

28

 

10:00 Aqua Seer's

Samträning

29

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

MARS

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

29

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

JOBBA 21:00-07:00

5

Samträning SSRK

 

JOBBA 21:00-07:00

6

 

 

JOBBA 21:00-07:00

7

 

 

JOBBA 21:00-07:00

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

 

13

 

 

 

14

 

 

 

15

 

 

JOBBA 21:00-07:00

16

 

 

JOBBA 21:00-07:00

17

 

 

JOBBA 21:00-07:00

18

 

 

 

19

WT Officiellt

Nord Själland

 

20

 

 

 

21

 

 

 

22

 

FIRST-Kullen 2 ÅR

 

23

 

 

 

24

 

 

 

25- Långfredagen

 

HUNTING-Kullen FÖDS

26- Påskafton

 

 

JOBBA 21:00-07:00

27- Påskdagen

 

 

JOBBA 21:00-07:00

28- Annandag Påsk

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

APRIL

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

Inofficiellt B-PROV

 

4

 

 

 

5

Samträning SSRK

 

JOBBA 21:00-07:00

6

 

 

JOBBA 21:00-07:00

7

 

 

JOBBA 21:00-07:00

8

 

 

 

9

WT Koholma

 

 

10

Vinna 5 År

 

 

11

 

 

 

12

 

 

 

13

 

 

 

14

 

 

 

15

LYDNADSKURS

 

SEMESTER

16

LYDNADSKURS

Lillemor E

SEMESTER

17

LYDNADSKURS

Valptitt Cissi

JOBBA 21:00-07:00

18

 

 

JOBBA 21:00-07:00

19

Valptitt Sara

 

20

Valptitt Clara

 

 

21

 

 

 

22

 

C-Prov Danmark

 

23

Valptitt Lisa

 

 

24

Valptitt Anna

 

25

Valptitt Ninna

 

 

26

Samträning SSRK

Valptitt Cissi

JOBBA 21:00-07:00

27

 

 

JOBBA 21:00-07:00

28

 

 

JOBBA 21:00-07:00

29

Valptitt Sara

 

JOBBA 21:00-07:00

30

 

B-Prov Halmstad

JOBBA 21:00-07:00

1

 

 

 

MAJ

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

25

 

 

 

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

1- Första Maj

Valptitt Cecilie

 

2

Valptitt Ninna

 

 

3

Valptitt Lisbeth

 

 

4

 

 

 

5- Kristi himmelsfärd

Valptitt Kjersti

 

6

LISA FALK KURS

 

SEMESTER

7

LISA FALK KURS

Valptitt Emma

SEMESTER

8

LISA FALK KURS

Valptitt Cecilie

JOBBA 21:00-07:00

9

Valptitt Sara

 

 

10

18:00 Jakt Träning

 

11

Valptitt Ellen

Valptitt Ninna

18:00 Jakt Träning

12

18:00 Jakt Träning

 

 

13

Valptitt Cissi

 

 

14- Pingstafton

WT Kilanda

 

 

15- Pingstdagen

B-Prov Södra

 

 

16

 

 

 

17

 

 

JOBBA 21:00-07:00

18

 

 

JOBBA 21:00-07:00

19

 

 

JOBBA 21:00-07:00

20

Valp Leverans

 

 

21

Valp Leverans

22

Valp Leverans

 

23

 

 

JOBBA 21:00-07:00

24

 

 

 

25

 

 

 

26

Valp Leverans

 

 

27

Valp Leverans

 

JOBBA 21:00-07:00

28

 

 

JOBBA 21:00-07:00

29

 

 

JOBBA 21:00-07:00

30

 

 

JOBBA 21:00-07:00

31

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

JUNI

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

30

 

 

 

31

 

 

 

1

PITEÅ

 

 

2

PITEÅ

 

 

3

PITEÅ

 

 

4

PITEÅ

 

 

5

PITEÅ

 

 

6- Nationaldagen

 

 

JOBBA 21:00-07:00

7

17:30 Samträning

 

JOBBA 21:00-07:00

8

 

 

JOBBA 21:00-07:00

9

 

 

 

10

 

UNGHUNDS DERBYT VIRÅ

11

 

UNGHUNDS DERBYT VIRÅ

12

 

UNGHUNDS DERBYT VIRÅ

13

 

 

JOBBA 21:00-07:00

14

18:00 Samträning

 

 

15

 

 

 

16

 

 

 

17

 

 

JOBBA 21:00-07:00

18

 

 

JOBBA 21:00-07:00

19

WT Susegården

 

JOBBA 21:00-07:00

20

SEMESTER

 

 

21

SEMESTER

18:00 Samträning

 

22

SEMESTER

 

 

23

SEMESTER

Norge Besök

 

24- Midsommarafton

SEMESTER

Norge Besök

 

25- Midsommardagen

 

 

 

26

MH-TEST

TO-WIN kullen

 

27

SEMESTER

 

 

28

SEMESTER

18:00 Samträning

 

29

SEMESTER

 

 

30

SEMESTER

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

JULI

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

1

SEMESTER

 

 

2

 

 

 

3

JAKTPROV DANMARK

 

 

4

SEMESTER

Röstånga

 

5

SEMESTER

Röstånga

 

6

SEMESTER

Röstånga

 

7

SEMESTER

Röstånga

 

8

SEMESTER

 

 

9

 

 

 

10

10:00 Samträning

 

 

11

SEMESTER

 

 

12

SEMESTER

 

 

13

SEMESTER

 

 

14

 

 

JOBBA 21:00-07:00

15

Dansk Besök

 

 

16

Dansk Besök

 

 

17

Dansk Besök

 

 

18

 

 

 

19

 

 

JOBBA 21:00-07:00

20

 

 

JOBBA 21:00-07:00

21

 

 

 

22

 

 

 

23

 

GRK:s KM

 

24

 

GRK:s KM

 

25

 

 

JOBBA 21:00-07:00

26

18:00 Samträning

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

JOBBA 21:00-07:00

30

 

 

JOBBA 21:00-07:00

31

 

 

JOBBA 21:00-07:00

AUGUSTI

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

1

 

 

JOBBA 21:00-07:00

2

18:00 Samträning

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

INTRO KURS

HUNTING-Kullen

 

6

INTRO KURS

HUNTING-Kullen

 

7

INTRO KURS

HUNTING-Kullen

 

8

 

 

JOBBA 21:00-07:00

9

 

 

JOBBA 21:00-07:00

10

 

 

JOBBA 21:00-07:00

11

 

 

JOBBA 21:00-07:00

12

 

 

 

13

 

 

 

14

Lydnads Tävling

Oskarström

 

15

 

 

JOBBA 21:00-07:00

16

18:00 Samträning

 

17

 

 

 

18

 

 

 

19

 

 

JOBBA 21:00-07:00

20

 

 

JOBBA 21:00-07:00

21

 

 

JOBBA 21:00-07:00

22

 

 

 

23

 

 

 

24

 

 

 

25

 

 

 

26

 

 

 

27

WT Elmia Game Fair Skåne

 

28

9:00-17:00

Miriam Träning

 

29

 

 

 

30

 

 

JOBBA 21:00-07:00

31

 

 

JOBBA 21:00-07:00

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

4

 

 

SEPTEMBER

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1

 

 

 

2

 

AQUA SEER'S

KENNEL LÄGER

3

 

AQUA SEER'S

KENNEL LÄGER

4

 

AQUA SEER'S

KENNEL LÄGER

5

 

 

JOBBA 21:00-07:00

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

JOBBA 21:00-07:00

10

B-PROV

Danmark

JOBBA 21:00-07:00

11

C-PROV

Danmark

JOBBA 21:00-07:00

12

 

 

 

13

 

 

 

14

 

 

 

15

 

 

 

16

 

 

 

17

 

 

18

 

 

19

 

 

 

20

 

 

JOBBA 21:00-07:00

21

 

 

JOBBA 21:00-07:00

22

 

 

JOBBA 21:00-07:00

23

 

 

 

24

 

 

 

25

9:00-17:00

Miriam Träning

 

26

 

 

JOBBA 21:00-07:00

27

 

 

 

28

 

 

 

29

Lydnads Tävling

Varberg

 

30

 

 

JOBBA 21:00-07:00

1

 

 

 

2

 

 

 

OKTOBER

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

1

 

 

JOBBA 21:00-07:00

2

 

 

JOBBA 21:00-07:00

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

JOBBA 21:00-07:00

12

 

 

JOBBA 21:00-07:00

13

 

 

 

14

 

 

 

15

 

 

 

16

 

 

 

17

 

 

JOBBA 21:00-07:00

18

 

 

 

19

 

 

 

20

 

 

 

21

 

 

JOBBA 21:00-07:00

22

 

 

JOBBA 21:00-07:00

23

 

 

JOBBA 21:00-07:00

24

 

 

 

25

 

 

 

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

9:00-17:00

Miriam Träning

 

31

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

NOVEMBER

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

31

 

 

 

1

 

 

JOBBA 21:00-07:00

2

 

 

JOBBA 21:00-07:00

3

 

 

JOBBA 21:00-07:00

4- Alla Helgons Afton

 

 

 

5- Alla Helgons dagen

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

JOBBA 21:00-07:00

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

JOBBA 21:00-07:00

12

 

 

JOBBA 21:00-07:00

13

 

 

JOBBA 21:00-07:00

14

 

 

 

15

 

 

 

16

 

 

 

17

 

 

 

18

 

 

 

19

 

 

 

20

 

 

 

21

 

 

J

22

 

 

JOBBA 21:00-07:00

23

 

 

JOBBA 21:00-07:00

24

 

 

 

25

 

 

 

26

 

 

 

27

9:00-17:00

Miriam Träning

 

28

 

 

JOBBA 21:00-07:00

29

 

 

 

30

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

DECEMBER

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

0

1

 

 

 

2

 

 

JOBBA 21:00-07:00

3

 

 

JOBBA 21:00-07:00

4

 

 

JOBBA 21:00-07:00

5

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

 

13

 

 

JOBBA 21:00-07:00

14

 

 

JOBBA 21:00-07:00

15

 

 

JOBBA 21:00-07:00

16

 

 

 

17

 

 

 

18

 

 

 

19

 

 

JOBBA 21:00-07:00

20

 

 

 

21

 

 

 

22

 

 

 

23

 

 

JOBBA 21:00-07:00

24- Julafton

 

 

JOBBA 21:00-07:00

25- Juldagen

 

 

JOBBA 21:00-07:00

26- Annandag jul

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31- Nyårsafton

 

 

 

1

 

 

 

JANUARI

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

 

13

 

 

 

14

 

 

 

15

 

 

 

16

 

 

 

17

 

 

 

18

 

 

 

19

 

 

 

20

 

 

 

21

 

 

 

22

 

 

 

23

 

 

 

24

 

 

 

25

 

 

 

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1

 

 

 

FEBRUARI

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

 

13

 

 

 

14

 

 

 

15

 

 

 

16

 

 

 

17

 

 

 

18

 

"TO WIN" - KULLEN

FÖDS 4+2

19

 

 

 

20

 

 

 

21

 

 

 

22

 

10:00 Aqua Seer's

Samträning

23

 

 

 

24

 

 

 

25

 

 

To Win - 2 veckor

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

7:00-16:00 JOBBA

1

 

 

7/13-16/21 JOBBA

MARS

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

23

 

 

 

24

 

 

 

25

 

 

 

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

To Win - 2 veckor

5

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

To Win - 3 veckor

12

 

 

 

13

14:00 ValpTitt AA

 

18:00 ValpTitt TJ

14

11:00 ValpTitt AW

 

14:00 Jaktträning

15

 

10:00 Aqua Seer's

Samträning

16

 

 

 

17

 

 

 

18

 

14:00 ValpTitt MJ

To Win - 4 veckor

19

 

 

 

20

 

9:30 Jaktträning

Line Up

21

 

 

7:00-16:00 JOBBA

22

FIRST - KULLEN

1 ÅR

7/13-16/21 JOBBA

23

 

 

 

24

 

 

 

25

 

19:00 ValpTitt TJ

To Win - 5 veckor

26

 

13:00 Jaktträning & Samkväm

27

 

10:00 Jaktträning, & Samkväm

28

 

KURS FÖR

NORSKORNA

29

 

KURS FÖR

NORSKORNA

30

 

FIRST-KULLEN

RÖNTGEN

31

 

 

19:00 ValpTitt AW

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

APRIL

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

30

 

 

 

31

 

 

1

 

 

To Win - 6 veckor

2- Skärtorsdag

 

13:00 ValpTitt AA

19:00 ValpTitt KT

3- Långfredag

 

 

 

4- Påskafton

 

 

7:00-16:00 JOBBA

5- Påskdagen

 

 

7/13-16/21 JOBBA

6- Annandag Påsk

 

14:00 ValpTitt TJ

 

7

 

14:00 ValpTitt SA

18:00 Jaktkurs

 

8

 

 

To Win - 7 veckor

9

 

08:30 To Win Valpbesiktning

10

 

11:30 ValpTitt HN

 

11

 

 

 

12

 

 

WT Susegården

13

 

 

 

14

 

 

 

15

VALPARNA LEVERANSKLARA

JOBBA 20:50-07:05

16

 

 

JOBBA 20:50-07:05

17

 

 

 

18

 

 

 

19

 

10:00 Aqua Seer's

Samträning

20

 

 

JOBBA 20:50-07:05

21

 

 

JOBBA 20:50-07:05

22

 

 

 

23

 

 

 

24

 

 

JOBBA 20:50-07:05

25

 

 

JOBBA 20:50-07:05

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

JOBBA 20:50-07:05

29

 

 

JOBBA 20:50-07:05

30-Valborgsmässoafton

 

 

 

1-Första Maj

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

MAJ

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

JOBBA 20:50-07:05

5

 

 

JOBBA 20:50-07:05

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

JOBBA 20:50-07:05

9

WT Skottorp

 

JOBBA 20:50-07:05

10

10:00 Aqua Seer's

Samträning

 

11

 

 

 

12

 

 

 

13

 

 

DANECAMP

14- Kristi Himmelfärd

 

 

DANECAMP

15

 

 

DANECAMP

16

 

 

DANECAMP

17

 

 

DANECAMP

18

 

 

 

19

 

 

JOBBA 16:00-21:00

20

 

 

JOBBA 07:00-16:00

21

 

 

JOBBA 07:00-13:00

22

 

 

 

23

WT Kilanda

 

SEMESTER

24

 

 

JOBBA 7-13/16-21

25

 

 

JOBBA 07:00-13:00

26

 

 

 

27

 

 

JOBBA 16:30-21:30

28

 

 

JOBBA 07:00-16:00

29

 

 

JOBBA 07:00-16:00

30

 

 

 

31

 

 

 

JUNI

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

1

 

 

JOBBA 07:00-16:00

2

 

 

JOBBA 07:00-13:00

3

 

 

JOBBA 13:00-21:00

4

 

 

JOBBA 07:00-13:00

5

 

 

 

6

Unghundsderby

 

 

7

FIRST-KULLEN

MH-Test F-Berg

SEMESTER

8

 

 

JOBBA 07:00-13:00

9

 

 

JOBBA 07:00-16:00

10

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

JOBBA 16:30-21:30

13

 

 

JOBBA 7-13/16-21

14

 

 

JOBBA 07:00-16:00

15

 

 

 

16

 

 

JOBBA 07:00-13:00

17

 

 

JOBBA 07:00-16:00

18

 

 

JOBBA 16:00-21:00

19- Midsommarafton

ALINGSÅS

 

JOBBA 07:00-13:00

20

ALINGSÅS

 

 

21

ALINGSÅS

 

 

22

 

 

JOBBA 16:30-21:30

23

 

 

JOBBA 07:00-13:00

24

 

 

JOBBA 07:00-16:00

25

 

 

JOBBA 16:30-21:30

26

 

 

JOBBA 07:00-13:00

27

 

 

 

28

10:00 Aqua Seer's

Samträning

 

29

 

 

 

30

 

 

JOBBA 16:00-21:00

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

JULI

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

29

 

 

 

30

 

 

 

1

 

 

JOBBA 07:00-16:00

2

 

 

JOBBA 07:00-13:00

3

 

 

 

4

 

 

JOBBA 13:00-21:00

5

 

 

JOBBA 7-13/16-21

6

 

 

JOBBA 07:00-13:00

7

 

 

 

8

 

 

JOBBA 16:30-21:30

9

 

 

JOBBA 07:00-16:00

10

 

 

JOBBA 07:00-16:00

11

 

 

 

12

 

 

 

13

 

 

JOBBA 07:00-16:00

14

 

 

JOBBA 07:00-13:00

15

 

 

JOBBA 13:00-21:00

16

 

 

JOBBA 07:00-13:00

17

 

 

 

18

 

 

 

19

10:00 Aqua Seer's

Samträning

JOBBA 16:00-21:00

20

 

 

SEMESTER

21

 

 

SEMESTER

22

 

 

SEMESTER

23

 

 

SEMESTER

24

 

 

SEMESTER

25

 

GRK KM:T

SEMESTER

26

 

GRK KM:T

SEMESTER

27

 

 

SEMESTER

28

 

 

SEMESTER

29

 

 

SEMESTER

30

 

 

SEMESTER

31

 

 

SEMESTER

1

 

 

 

2

 

 

 

AUGUSTI

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1

INTROKURS TO-WIN KULLEN

SEMESTER

2

INTROKURS TO-WIN KULLEN

SEMESTER

3

 

 

SEMESTER

4

 

 

SEMESTER

5

 

 

SEMESTER

6

 

 

SEMESTER

7

 

 

SEMESTER

8

 

GOLDENSPECIAL

SEMESTER

9

 

GOLDENSPECIAL

SEMESTER

10

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

 

13

 

 

 

14

 

 

 

15

 

 

7:00-16:00 JOBBA

16

 

 

7/13-16/21 JOBBA

17

 

 

 

18

 

 

 

19

 

 

 

20

 

 

 

21

 

 

 

22

 

 

 

23

 

10:00 Aqua Seer's

Samträning

24

 

 

 

25

 

 

 

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

UNGHUNDSDERBY

NORGE

30

 

UNGHUNDSDERBY

NORGE

31

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

SEPTEMBER

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

31

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

7:00-16:00 JOBBA

6

 

 

7/13-16/21 JOBBA

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

 

12

 

 

 

13

 

 

 

14

 

 

 

15

 

 

 

16

 

 

 

17

 

 

 

18

 

 

 

19

 

AQUA SEER'S

KENNEL LÄGER

20

 

AQUA SEER'S

KENNEL LÄGER

21

 

 

 

22

 

 

 

23

 

 

 

24

 

 

 

25

 

 

 

26

 

 

7:00-16:00 JOBBA

27

 

 

7/13-16/21 JOBBA

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

OKTOBER

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

1

 

 

7:00-16:00 JOBBA

2

 

 

 

3

 

WT Stättared

 

4

 

WT Stättared

16:00-21:00 JOBBA

5

16:00 Jaktträning

Line Up

7:00-13:00 JOBBA

6

 

 

7:00-16:00 JOBBA

7

 

 

7:00-13:00 JOBBA

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

14:00 Jaktträning

Line Up

12

 

 

8:00-17:00 JOBBA

13

 

 

8:00-17:00 JOBBA

14

 

 

8:00-17:00 JOBBA

15

 

 

8:00-17:00 JOBBA

16

 

 

8:00-17:00 JOBBA

17

 

 

 

18

 

9:00 Träning Mirjam

19

 

 

 

20

 

 

JOBBA 21:00-07:00

21

 

 

JOBBA 21:00-07:00

22

 

 

JOBBA 21:00-07:00

23

 

 

 

24

 

B-Prov Halmstad

 

25

 

10:00 Aqua Seer's

Samträning

26

 

 

JOBBA 21:00-07:00

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30-Alla helgons Afton

 

 

JOBBA 21:00-07:00

31- Alla helgonsdag

 

 

JOBBA 21:00-07:00

1

 

 

 

 

NOVEMBER

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

WT Hishult

 

9

 

 

 

10

 

 

JOBBA 21:00-07:00

11

 

 

JOBBA 21:00-07:00

12

 

 

 

13

 

 

 

14

 

 

 

15

 

 

 

16

 

 

JOBBA 21:00-07:00

17

 

 

 

18

 

 

 

19

 

 

 

20

 

 

JOBBA 21:00-07:00

21

 

 

JOBBA 21:00-07:00

22

 

 

JOBBA 21:00-07:00

23

 

 

 

24

 

 

 

25

 

 

 

26

 

 

 

27

 

 

 

28

 

 

 

29

 

10:00 Aqua Seer's

Samträning

30

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

DECEMBER

MÅNDAG

TISDAG

ONSDAG

TORSDAG

FREDAG

LÖRDAG

SÖNDAG

30

 

 

 

1

 

 

JOBBA 21:00-07:00

2

 

 

JOBBA 21:00-07:00

3

 

 

JOBBA 21:00-07:00

4

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

JOBBA 21:00-07:00

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

JOBBA 21:00-07:00

12

 

 

JOBBA 21:00-07:00

13

 

 

JOBBA 21:00-07:00

14

 

 

 

15

 

 

 

16

 

 

 

17

 

 

 

18

 

 

 

19

 

 

 

20

 

 

 

21

 

 

 

22

 

 

JOBBA 21:00-07:00

23

 

 

JOBBA 21:00-07:00

24- Julafton

 

 

 

25

 

 

 

26

 

 

 

27

 

10:00 Aqua Seer's

Samträning

28

 

 

JOBBA 21:00-07:00

29

 

 

 

30

 

 

 

31

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

KALENDER 2015

___________________________________________________________________________________________________________

KALENDER 2017

___________________________________________________________________________________________________________

KALENDER 2016

___________________________________________________________________________________________________________